slider-1-restorant-bardhi TRADICIONAL c c VERË & KONJAK c c slider-4-restorant-bardhi PËRKUJDESJE c c

REZERVO TAVOLINË

Book a table
-
-
Contact
Sending request ....

Restoranti

Bardhi

Pozicionuar në jug-perëndim të kalasë ,vetëm pak hapa larg muzeut Kombëtar Gj. K. Skënderbeu Krujë, pamja spektakolare, në lartësinë 607m mbi nivelin e detit ofron freski, kënaqësi dhe shplodhje. Ajri i pastër dhe qetësia do t’ju krijojnë kushtet ideale për të kaluar një ditë të paharrueshme.

Ajri i freskët dhe qetësia krijojnë një atmosferë ideale për një ditë të paharrueshme. Restoranti ynë ka hapësirë të gjerë, prandaj shijoni këtë ambient tërheqës me pjata të veçanta tradicionale.

Juaj

Shtëpia

Nëse jeni duke kërkuar për një "shtëpi larg shtëpisë tuaj", ne jemi të vetmit që mund t'ju japim atë. Menuja jonë është e pasur për të kënaqur çdo shije. Restorant Bardhi është zgjedhja juaj më e mirë për miqtë dhe mbledhjet familjare. Le të shërbejmë traditën në skajet e saj më të mira.

Ne përfaqësojmë me dinjitet arkitekturën dhe ushqimin e Krujës, gjurmët e të cilave ruajnë me fanatizëm kulturën dhe traditën. Restorant Bardhi eshte i vetmi ne kala me keto permasa., ai ofron dy salla me kapacitet të lartë.

Bardhi

FERMA

Ferma e familjes Bardhi është sekreti i gjithë suksesit të restorantit. Shija e pakrahasueshme që vjen nga toka, tërësisht BIO dhe pa kimikate përbën një vlerë të shtuar. Në pjatat tona serviren produkte të vetë fermës, bimore e shtazore, të rritura me shumë dashuri! Prej tyre përfitojmë po ashtu nënprodukte të shumta, si: djathra të llojeve të ndryshme, turshi, reçel, komposto etj.

Konjak Bardhi

V.S.O.P

Raki rrushi me një varietet të tre kokrrave si Merlot,
Cabernet, Syrah e distiluar në mënyrë tradicionale.
Ruajtur në fuçi druri me një kohëzgjatje prej 4 vitesh.

Mish

QINGJI

KOFSHË QINGJI
1'500 L
BRINJË FURRE
3'000 L
BRINJË ZGARE
1'500 L
Mish Qingji
1'300 L
Furrë Druri

PICA

PICA MIX
800 L
Picë proshutë
600 L
PICA KËRPURDHË
600 L
PICA TON
600 L
Mish

VIÇI

Grilled Chop
1'500 L
Grilled Steak
1'200 L
Shishqebap
1'100 L
FIleto
1'600 L
Ju mirëpresim!

Na vizitoni

Na vizitoni në Krujën e Skënderbeut, shijojeni natyrën me ne!

Na ndiqni në media sociale.

restorant-bardhi-logo-gold 100x100 px

Bar Restorant Bardhi,
Kala Krujë, Krujë
+355 511 22 772,
Hapur: 09:00 - 22:00

sqAlbanian